Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Extra příjmy     Soudy, exekuce     Alternativní politika     Prezidentské volby    Hodnocení     Další nabidka    Blog, atd.

 

   

 

 

www.svobodnatelevize.cz - internetová televize, která nelže, nemlží, nezamlčuje pravdu

 
       

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

 

 

home
současné pořady
připravované pořady
vysvětlení
odkazy
kontakt

 

Doporučujeme:

 

 

 

 

 

Seznam natočených zkušebních pilotních epizod,

z cyklu Kolonie Česká republika, před dokončením TV studia

Plánujeme, že budoucí pořady budou profesionálně nasvíceny a točeny několika kamerami s vysokým rozlišením, s vybranými moderátory a hosty a zelené pozadí bude nahrazeno fotografií či videem, protože to lze ve střižně snadně udělat. Fotografie hradu je přidána ve střižně např. na zelené pozadí v show Jana Krause. Prozatím dáváme nahrávky na Youtube, plánujeme, že v budoucnu budeme mít streaming.

 

přejděte na seznam

home současné pořady připravované pořady vysvětlení odkazy kontakt

 

 

 

Obsah webu je z pohledu západního konspiračního teoretika, kterému by ničili po čtvrt století jeho vlast tak, jak je po listopadu ničena naše vlast. Web není dosud dokončen, proto žádáme, abyste brali vše negativní jako naše podezření a ověřili si fakta. Ohledně odporu dle článku 23 Listiny, který vyzývá k svržení režimu, v kterém přestaly fungovat demokratické instituce, i když jsme v odporu, jsme proti jakémukoli násilí a proti násilí varujeme. Abstraktní obrázky jsou z galerie NASA.

Copyright © 1989-2014 www.25000.cz. Naposledy změněno: 01. 04. 2017