Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Extra příjmy     Soudy, exekuce     Alternativní politika     Prezidentské volby    Hodnocení     Další nabidka    Blog, atd.

 

   

 

 

www.svobodnatelevize.cz - internetová televize, která nelže, nemlží, nezamlčuje pravdu

 
       

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

 

 

home
současné pořady
připravované pořady
vysvětlení
odkazy
kontakt

 

Doporučujeme:

 

 

 

 

Polistopadové zrady

 • STBácká listopadová revoluce
 • Havlovy lži a mlžení v polistopadových projevech: "Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností, není to pravda, ničeho se nebojte… Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, že jsem nepřítelem socialismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus... Byly to všechno lži, jak se záhy přesvědčíte… Slibuji vám, že funkci prezidenta vezmu na jedno volební období… Také vám slibuji na svou čest, že pokud se za mého volebního období nezlepší životní úroveň v ČSFR, sám odstoupím z funkce… Pro mne není rozhodující, s jakým slovem jsou sociální jistoty spojovány, ale to, jaké jsou... že by měly být daleko větší, než jaké poskytovalo to, co mnozí nazývají socialismem… Za svůj třetí úkol považuji podporu všeho, co vede k lepšímu postavení dětí, starých lidí, žen, nemocných, těžce pracujících… Žádné lepší potraviny či nemocnice nesmí být výsadou mocných, ale musí být nabídnuty těm, kteří je nejvíce potřebují… Připravujeme koncepci důkladné ekonomické reformy, která nepřinese sociální stresy, nezaměstnanost, inflaci a jiné problémy, jak se někteří z vás obávají… Náš stát by už nikdy neměl být přívažkem či chudým příbuzným kohokoliv jiného. Musíme sice od jiných mnoho brát a mnohému se učit, ale musíme to po dlouhé době dělat zase jako jejich rovnoprávní partneři... Jsou lidé, kteří kalí vodu a panikaří, že se bude zdražovat. Dávejte si na ně pozor!... Již nikdy do žádného paktu nepůjdeme…"
 • Vykradení republiky
 • Ovládnutí veřejného mínění a výsledků voleb cizími subjekty a polistopadovými zrádci. Nova, Prima, 90% tištěných médií bylo v rukou cizinců, dnes se dostávají do rukou oligarchů, jejichž zájmy chrání. Tato média tudíž zůstávají stejně protinárodní jako předtím. Cizí vlastnictví hlavních médií není možné v žádném skutečně demokratickém státě, pouze v koloniích. Tu si z nás západ udělal.
 • Vlastizrádné rozdělení republiky
 • Vytvoření justiční a policejní mafie
 • Maximální porušování lidských práv neokoloniálními vládami
 • Doba plné nesvobody od 1. května 2004, převedením zákonodárné moci českých občanů na Evropskou unii

Bližší vysvětlení jednotlivých bodů naleznete na těchto stránkách.

 

Naše cíle

 • Prosadit dodržování zákonů a lidských práv
 • Navrátit našemu národu jeho suverenitu
 • Přeměnit protektorátní kolonii ČR na demokratický stát.
 • Uzákonit snadná celonárodní referenda. Vytvořit nestranná demokratická média.
 • Anulovat škody způsobené vlastizrádci, včetně restitucí, privatizací a exekucí tím, že obnovíme vlastizrádně rozdělené Československo
 • Co nejrychleji zdvojnásobit minimální mzdu a minimální důchod
 • Odškodnit oběti nelegitimních exekucí
 • Potrestat viníky

 

Slovenský občanský tribunál

Spolupracujeme se slovenským občanským tribunálem, který vznikl první a jejich stránky vše jasně vysvětlují, proto vás na ně odkazujeme, aniž zde co oni napsali budeme opakovat.

http://obcianskytribunal.sk/

home současné pořady připravované pořady vysvětlení odkazy kontakt

 

 

 

Obsah webu je z pohledu západního konspiračního teoretika, kterému by ničili po čtvrt století jeho vlast tak, jak je po listopadu ničena naše vlast. Web není dosud dokončen, proto žádáme, abyste brali vše negativní jako naše podezření a ověřili si fakta. Ohledně odporu dle článku 23 Listiny, který vyzývá k svržení režimu, v kterém přestaly fungovat demokratické instituce, i když jsme v odporu, jsme proti jakémukoli násilí a proti násilí varujeme. Abstraktní obrázky jsou z galerie NASA.

Copyright © 1989-2014 www.25000.cz. Naposledy změněno: 01. 04. 2017