svobodnatelevize.cz   Cílem Svobodné televize je skončit s kolonií či protektorátem ČR tím, že učiníme ohromný nátlak na vládu v nové, tentokrát úplně jiné sametové revoluci. To bude krok č. 1. Plně legální a legitimní! Sponzoruje n¨NarodniInstitut.cz - think tank pro nápravu státu, obrodu národa a vytvoření maximální prosperity.

 

nástroj pro revoluci

 

nová revoluce
natočené pořady 2018
natocene porady 2017
natočené pořady starší
jiné televize a kanály
odkazy
kontakt

 

Doporučujeme:

 

 

 

 

Natočené pořady 2018

 

Diskutují stratég Josef Toman, Ph.D,, právník JUDr. Norbert Naxera a student Bc. Jan Serdláček. Strategie, jak napravit polistopadový paskvil co již přes 1/4 století sedí a chrochtá u koryta. Základy pro novou, ale tentokrát úplně jinou sametovou revoluci. 2x vyšší platy a důchody uzavřením tunelů, anulace exekucí, Czexit, atd.

 

 

Revoluce 2018-1. Úvod. Proč jiné řešení není. Strategický plán nápravy státu.

https://youtu.be/t-gXgqb4jp4

Revoluce 2018-2. Tajně nahraný Miloš Zeman a Jiří Drahoš. 

https://youtu.be/502z09owXZg

 

 

 

nová revoluce natočené pořady 2018 natocene porady 2017 natočené pořady starší jiné televize a kanály odkazy kontakt

 

 

 

 

 

Obsah webu je z pohledu západního konspiračního teoretika, kterému by ničili po čtvrt století jeho vlast tak, jak je po listopadu ničena naše vlast. Web není dosud dokončen, proto žádáme, abyste brali vše negativní jako naše podezření a ověřili si fakta. Ohledně odporu dle článku 23 Listiny, který vyzývá k svržení režimu, v kterém přestaly fungovat demokratické instituce, i když jsme v odporu, jsme proti jakémukoli násilí a proti násilí varujeme. Abstraktní obrázky jsou z galerie NASA.

Copyright © 1989-2014 www.25000.cz. Naposledy změněno: 11. 04. 2018